• En
 • ساعت : ۱۳:۱۹:۴۸
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
 • کد خبر : ۱۵۹۰۶۴
نحوه همكاری پست و اوراژانس هوایی در استفاده از پهپاد بررسی شد
نشست مشترک مدیران شرکت ملی پست و اورژانس هوایی کشور به منظور بررسی زمینه های مشترک همکاری و استفاده از پهپاد در امدادرسانی به حادثه دیدگان، تشکیل شد.

نحوه همکاری پست و اوراژانس هوایی در استفاده از پهپاد بررسی شد

نشست مشترک مدیران شرکت ملی پست و اورژانس هوایی کشور به منظور بررسی زمینه های مشترک همکاری و استفاده از پهپاد در امدادرسانی به حادثه دیدگان، تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، عضو هیئت مدیره در این نشست که حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل و جمعی از مدیران این حوزه حضور داشتند با تاکید بر رویکرد جدید شرکت ملی پست در استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، افزود: همکاری دو نهاد خدمت گذار پست و اورژانس هوایی کشور می تواند منشا خدمات ارزنده ای برای مردم به ویژه در شرایطی بحرانی باشد.

بهزاد اقبال خواه به دستیابی پست به تکنولوژی استفاده از پهپاد در جابجایی مرسولات اشاره کرد و گفت: بهره گیری از این تکنولوژی، فرصت مناسبی را برای توسعه همکاری با سازمان ها و نهادهای خدمات رسان از جمله اورژانس هوایی کشور به منظور تسریع در امداد رسانی فراهم آورده است.  

محمد سرور رییس اورژانس هوایی کشور نیز در این نشست ضمن بیان مشکلات شبکه اورژانس هوایی در زمینه انتقال به موقع فرآورده های خونی، دارو و سایر اقلام مورد نیاز  به افراد آسیب دیده در زمان وقوع حوادث، اظهار امیدواری کرد: با همکاری های پست و استفاده از پهپاد، امدادرسانی به افراد نیازمند در شرایط بحرانی با سرعت بالاتری انجام شود.

مدیر عامل شرکت دانش بنیان فاتح آسمان و سازنده پهپاد پستی در این نشست ضمن تاکید بر بومی بودن فناوری پهپادهای تولیدی این شرکت، توضیحاتی در خصوص انواع پهپاد ها و قابلیت های فنی آنها ارایه داد.

علی دهقان با اشاره به اینکه در حال رایزنی با سازمان هواپیمایی کشور به منظور اخذ مجوزها و استاندارهای لازم برای انجام پرواز پهپادهای تولیدی هستیم، افزود: رسمیت یافتن استفاده از تکنولوژی پهپاد برای جابجایی کالا و اقلام مورد نیاز، گامی بلند در زمینه مدیریت بهینه امدارسانی در شرایط بحرانی و وقوع حوادث است.

در ادامه اعضای کارگروه مشترک شرکت ملی پست و اورژانس هوایی کشور تعیین و نحوه همکاری و ارایه راهکار های لازم در زمینه پیشبرد اهداف تعیین شده مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل پست استان مرکزی می باشد

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/04/18 16:17
  V5.5.5.0