• En
 • ساعت : ۱۳:۲۱:۲۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
 • کد خبر : ۱۵۹۰۶۵
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
دیدار مدیر كل پست استان مركزی با خانواده شهدا
عباسی : شهدا و خانواده آنان مایه افتخار و برکت کشور هستند.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

دیدار مدیر کل پست استان مرکزی با خانواده شهدا

عباسی : شهدا و خانواده آنان مایه افتخار و برکت کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان مرکزی طی روز جاری همزمان با بیست سومین روز از بهمن ماه، محمد رضا عباسی مدیر کل پست استان مرکزی با حضور در منزل خانواده های شهیدان داوودآبادی، مهاجرانی و فراهانی با آنان دیدار  و از ایثارگری ها و جان فشانی های آنان تجلیل و قدردانی کرد.

این دیدارها که در فضایی صمیمی و معنوی با حضور جدید الاسلام نماینده بنیاد شهید، مختاری فرمانده بسیج ، جهانشاهلو دبیر ستاد اقامه نماز و عیسی آبادی کارشناس روابط عمومی پست استان مرکزی برگزار شد، عباسی شهدا و خانواده آنان را مایه برکت و افتخار کشور توصیف کرد و خطاب به خانواده این شهیدان گفت: که خداوند ان شاءالله اجر و توفیق فراوان به شما در دنیا و آخرت عنایت کند.
مدیر کل پست استان مرکزی با تاکید بر اینکه شهیدان و خانواده های آنان در طول هشت سال دفاع مقدس هیچ گاه حضرت امام(ره) را تنها نگذاشتند، اظهارداشت: خانواده شهدا با تربیت و تشویق فرزندان خود برای جهاد و شهادت در راه خدا، وظیفه بسیار بزرگی را انجام دادند و همین حضور و فداکاری شهیدان منجر به به حفظ کشور شد.
خانواده شهدا نیز با ذکر خاطراتی از چگونگی شهادت این شهیدان بزرگوار از عباسی و سایر حاضرین به خاطر حضور در منزل شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطر آنان قدردانی کردند.

در پایان لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی مدیر کل پست استان مرکزی به خانواده این شهیدان تقدیم شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل پست استان مرکزی می باشد

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/04/18 16:17
  V5.5.5.0