• En
 • ساعت : ۱۸:۲۲:۳۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
 • کد خبر : ۱۶۴۷۷۳
نشست شهردار خمین با مدیركل پست استان مركزی
مدیر کل پست استان مرکزی: بر اساس آئین نامه اجرایی طرح نشانی استاندارد مکانی محور، شهرداری ها موظف به تهیه ،چاپ و نصب پلاک های زوج و فرد آبی هستند .

نشست شهردار خمين  با مديرکل پست استان مرکزی

مدیر کل پست استان مرکزی: بر اساس آئین نامه اجرایی طرح نشانی استاندارد مکانی محور، شهرداری ها موظف به تهیه ،چاپ و نصب پلاک های زوج و فرد  آبی هستند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان مرکزی، طی روز جاری همزمان با یازدهمین روز از مرداد ماه ،مرتضایی شهردار خمین با حضور در دفتر کار محمد رضا عباسی مدیر کل پست استان مرکزی با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار كه گیلانی رئیس اداره کد گذاري و فناوري اطلاعات و معاون شهردار  نیز  حضور داشتند؛ عباسی ضمن خوش آمدگویی و تبریک عید سعید قربان گفت: اجرای طرح پایگاه نشانی استاندارد مکان محور( (GNAFامکان برقراری ارتباط بین پایگاه های اطلاعاتی مختلف موجود در کشور و استفاده وسیع تر از اطلاعات مکانی و مدیریت بر روی داده ها و خدمات را فراهم آورده و تبادل اطلاعات در حوزه های مختلف کشور،کاهش هزینه های نهادها در ارائه خدمات و همچنین ترویج فرهنگ استفاده از آدرس استاندارد ملی در میان شهروندان را به دنبال دارد.

مدیر کل پست استان مرکزی نصب پلاک های زوج  و فرد آبی شهرداری و نام گذاری معابر را از موارد اصلی و مورد اجرای این طرح دانست و یاد آور شد :شهرداری ها بر اساس آئین نامه اجرایی طرح نشانی استاندارد مکانی محور موظف به تهیه ،چاپ و نصب این پلاک ها هستند .

وی در خصوص مزایا و ویژگی های پروژه جی نف گفت: با راه اندازی این پروژه، عموم مردم می توانند از طریق سامانه سینا به آدرس sina.post.ir اطلاعات کدپستی خود را دریافت کنند.

تبادل اطلاعات و نقشه، عقد تفاهم نامه تطبیق اطلاعات ، ایجاد وب سرویس کد پستی،نام گذاری معابر بی نام و نصب تابلو برای تمامی معابر از دیگر موارد مطرح شده از سوی مدیر کل پست استان مرکزی در این نشست بود.

شهردار خمین نیز با اشاره به نقش و حضور موثر پست در توسعه خدمات عمومی و نيابتي اظهار داشت: پست عاملی زیربنایی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد که همواره در ارایه خدمات عمومی به هموطنان پیشتاز بوده است.

مرتضایی در انتها اظهار امیدواری کرد با اجرای کامل طرح جی نف در شهر خمین بزودی بتوانیم خدمات بهتر و گسترده تری به همشهریان ارائه نمائیم .

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل پست استان مرکزی می باشد

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/31 15:08
  V5.5.5.0