• En
 • ساعت : ۱۸:۳۹:۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ 
 • کد خبر : ۱۶۶۵۳۲
دیدار مدیركل پست استان مركزی با نماینده مجلس
نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی :گسترش خدمات پستی لازمه توسعه یافتگی است.

دیدار مدیرکل پست استان مرکزی با نماینده مجلس

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی :گسترش خدمات پستی لازمه توسعه یافتگی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان مرکزی طی روز جاری و همزمان با بیست و چهارمین روز  از مهر ماه، محمد رضا عباسی مدیر کل پست استان مرکزی با حضور در دفتر کار حسن آصفری نماینده مردم شهرستان های اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار و گفتگو  کرد.

آصفری ضمن خوشامدگویی ، پست را الگویی ممتاز برای سایر دستگاه ها در امر مشتری مداری و خدمت رسانی در تمام شرایط به مردم دانست.

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های پست،خاطر نشان کرد: در عصر کنونی توسعه و گسترش خدمات پستی اجتناب ناپذیر و لازمه توسعه یافتگی کشور است.

وی با اشاره به گسترش خدمات پستی در روستاها و نقاط کمتر برخوردار گفت: پست با گسترش خدمات در روستاها نقش مهمی درتوسعه و آبادانی کشور و ارتقای کیفیت زندگی مردم، ایفا کرده است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: نمایندگان مجلس یازدهم همکاری‌های لازم را برای برجسته‌سازی نقش محوری پست در توسعه کسب و کارهای نوین مبتنی بر تجارت‌الکترونیک، صورت خواهند داد.

بر همین اساس قبل از سخنان نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، عباسی مدیرکل پست استان در سخنانی ضمن ارائه گزارش کاملی از وضعیت پست استان خواستار کمک و همیاری مسئولان ارشد استان به ویژه نمایندگان محترم از طرح های دردست اقدام شرکت ملی پست شد.

وی افزود:گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات نه تنها سبب کمرنگ شدن خدمات پستی نشده بلکه خدمات پست با سرویس‌های جدید در بستر آی‌ تی و خدماتی که برای رفع نیاز روز مردم ، ادارات و سازمان‌ها طراحی شده، بیش از پیش مورد استقبال و توجه عموم قرار گرفته است.

مدیر کل پست استان مرکزی ادامه داد: خدمات پست منحصر به بسته و پاکت نیست و در حال حاضر ۳۰ درصد خدمات پستی سرویس‌هایی است که به صورت غیرحضوری و بر بستر اینترنت و آی‌تی ارائه می‌شود.

عباسی در خصوص طرح جی‌نف بیان کرد: این طرح یکی از پروژه‌های مهم اقتصاد مقاومتی است که امکان بررسی و صحت سنجی یک نشانی فیزیکی را به همراه موقعیت و مختصات جغرافیایی مقدور می‌سازد.

وی با اشاره به کسب رتبه اول کیفیت ارائه خدمات در ماه های مرداد و شهریور سالجاری گفت: در ایام شیوع ویروس کرونا، پست یکی از شلوغ‌ترین ادارات و سازمان‌ها بوده که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت شبانه روزی و در  سه شیفت کاری نقش مهم و تاثیرگذاری در تحقق پویش در خانه ماندن و کنترل شیوع کرونا داشته است.

در انتهای این دیدار، مدیر کل پست استان با اهدای تمبر شخصی نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، از ایشان تقدیر کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل پست استان مرکزی می باشد

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/28 13:27
  V5.5.5.0